ДЕНОТ НА ЖЕНАТА ГО СЛАВИМЕ ЗАЕДНО СО dm И УЖИВАМЕ ВО ПОПУСТИ ДО -50% НА ОДРЕДЕНИ ПАРФЕМИ , ШМИНКИ И ПОДАРОК СЕТОВИ!


ИЗБИРАМЕ ПОСЕБЕН ПОДАРОК ЗА НАШИТЕ ПОСЕБНИ ДАМИ!


Во март ѝ посакуваме добредојде на пролетта, на подобрата, понасмеана верзија од нас самите, но ги славиме и жените – им даваме признание за сѐ она што они се, секој ден!


Овој 8 Март прославете го со убави моменти и искажете им благодарност на вашите најсакани така што ќе ги израдувате со убав подарок од dm! Покрај секојдневните ритуали на внимание и знаци на љубов, пронајдете инспирација како дополнително да им покажете колку ви значат и колку сте среќни што ги имате во животот. Одлуката е ваша, а изборот во dm е голем. Без разлика дали купувате подарок за вашата мајка, баба, сестра, другарка или колешка – во dm ќе пронајдете попусти до -50% на одредени парфеми, шминки и подарок сетови!

Изберете го совршениот подарок сега, честитајте го Денот на жената и измамете многу насмевки!


Ви посакуваме Среќен 8 Март!

Понудата важи до 31.3.2023