Breaking News

Агнеса Органџиева ќе биде домаќин на лотариите во Grand Cassino Admiral


Grand Cassino Admiral, членка на реномираната Novomatic групација, ја објави својата соработка со Агнеса Органџиева.


Почнувајќи од 21 јуни, Агнеса ќе биде домаќин на серија лотариски настани во казиното, лоцирано во хотелот Лимак во Скопје.


Агнеса ќе ги води лотариите за кеш и промо на 21, 22, 25, 28 и 29 јуни, а настаните започнуваат во 23 часот секоја вечер. Љубителите на игри на среќа се поканети да и се придружат во текот на овие вечери на забава и да добијат шанса да освојат вредни награди.

Grand Casino Admiral, кој во градскиот пејзаж остава впечаток со својата модерна архитектура и елегантна атмосфера, нуди широк спектар на опции за игри. Од напредни слот машини до традиционални игри во живо, казиното има за цел да обезбеди незаборавно искуство за сите свои посетители.


Соработката со Агнеса Органџиева уште еднаш ја нагласува посветеноста на Grand Cassino Admiral da овозможи висококвалитетна забава и уникатни искуства. Услугите на казиното, во комбинација со соработката со Агнеса Органџиева, ветува примамлив спој на гламур и возбуда.